Oratorij Rovte 2018 – ENO JE POTREBNO

10.30 delavnice

12.00 odmor za kosilo

13.00 velika igra

15.30  spust zastave (razdelitev obvestil)

• Med tednom pričakujte še izlet, igre …

O vsem boste starši pravočasno obveščeni.

• Zadnji dan bo oratorij nekoliko drugačen in se bo zaključil s sveto mašo ob 15.00.

• Od 7.30 dalje je jutranje varstvo

Zaradi izleta se oratorij podaljša za en dan – torej bi zaključili v četrtek 30. 8. 2018.
Izlet bo izveden v primeru zadostnega števila prijavljenih udeležencev in animatorjev.

Otroci in mladina prijavite se za Oratorij, ki bo potekal v župniji od 27. do 29. avgusta 2018 od 9h do 15:30h, pod geslom: »Eno je potrebno«. Prijavnice dobite v lopi pod zvonikom. Oddajte jih v poštni nabiralnik na župnišču. Otroke lahko prijavite tudi prek e-pošte: oratorij.rovte@gmail.com Prijava Oratorij in vpišite vse podatke ki so v prijavnici. Prijavite lahko tudi otroke, ki bodo v naslednjem letu obiskovali osnovno šolo.
Na letošnjem Oratoriju bomo spoznavali lik božjega služabnika Friderika Ireneja Baraga. Morda se vam poraja vprašanje, zakaj Baraga in naslov »Eno je potrebno«?
Obhajamo 150-letnico njegove smrti, za katerega upamo, da bo čim prej postal blaženi. Da bi Baraga čim bolje spoznali in se mu radi priporočali.
»Eno je potrebno« je bilo njegovo škofovsko geslo. Iz tega gesla je tudi naslov letošnjega oratorija. Bil je misijonar med Indijanci, zato želimo na oratoriju dati poseben poudarek misijonskemu poslanstvu vsakega človeka.

Prijavnico si lahko prenesete

V prijavnici izpolnite:

Ali se strinjate z objavo fotografij vaših otrok?
DA ali NE

V času oratorija bi organizirali tudi izlet.
* Zanima nas ali se ga bo vaš otrok udeležil?

DA ali NE

Ime in priimek otroka: ­­­­­­­­­­­­ __________________________________________

Razred (katerega bo obiskoval v šol. Letu 2018/19): _______

Telefonska št. staršev: ________________________

E-mail za slike: ­­­­­­ ____________________________________

Opombe (bolezni, alergije,zdravila,diete…):  _________________________________

Podpis staršev:

(Prostovoljni prispevek 5€ )

S podpisom se zavezujem, da sem pripravljen priti iskat otroka, če ne bo upošteval navodil animatorjev oratorija in dovoljujem objavo fotografij za namene poročanja o oratoriju.