Oznanilo 3 tedne

Mašni nameni od 24.10.2021 do 14.11.2021


Nedelja

24.10.2021
30. NEDELJA MED LETOM - MISIJONSKA NEDELJA

Anton Marija Claret, škof in redovni ustanovitelj

7:30h
-
za farane

10h
+
Frančiška Dolenc, obletna in sestra Viktorija Gabrovšek
in vsi
+
iz družine Dolenc
, Rovte
18b

14h
-
Rožnovenska pobožnost, rožni venec in litanije ter blagoslovom z Najsvetejšim
Ponedeljek

25.10.2021
Sabina, Krizant in Darija, mučenke

18h
+
iz družine Osterman
, Rovtarske Žibrše
36
Torek

26.10.2021
Lucijan, mučenec

18h
+
starši Skvarča
, Rovte
165
Sreda

27.10.2021
Sabina, mučenka

18h
+
Trpinovi
, obletna
, Petkovec
28
Četrtek

28.10.2021
SVETI SIMON IN JUDA TADEJ, apostola, praznik

18h
+
Franc in Slavka Novak
, Petkovec
36a
Petek

29.10.2021
Blaženi Mihael Rua, duhovnik

18h
+
Marica Nagode, Malnarjeva iz Hotedršice
Sobota

30.10.2021
Marcel, mučenec

18h
+
Rozalija Oblak
, trideseti dan
, Rovte
69
Nedelja

31.10.2021
31. NEDELJA MED LETOM - ŽEGNANJSKA NEDELJA, OBLETNICA POSVETITVE CERKVE, slovesni praznik

7:30h
-
za farane

10h
+
Pavel Lukan
, Praprotno Brdo
18

14h
-
Rožnovenska pobožnost, rožni venec in litanije ter blagoslovom z Najsvetejšim

SKLEP ROŽNOVENSKE POBOŽNOSTI
Ponedeljek

1.11.2021
VSI SVETI, slovesni in zapovedani praznik

7:30h
-
za farane

10h
+
Jožef Skvarča
, Rovte
50

14h
+
Rozalija Oblak
, Rovte
69

17h
-
Molitev rožnih vencev za rajne
Torek

2.11.2021
SPOMIN VSEH VERNIH RAJNIH

8h
-
za vse verne rajne

18h
-
v zahvalo za srečno operacijo
, Rovte
137
Sreda

3.11.2021
Sveti Viktorin Ptujski, škof in mučenec

18h
+
starši in bratje Moljk
, Rovtarske Žibrše
4
Četrtek

4.11.2021
Sveti Karel Boromejski, škof

18h
+
Bernarda in Rozalija Lukan
, obletna
, Praprotno Brdo
3
Petek

5.11.2021
Prvi petek
Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika

18h
+
Marija Gantar
, Rovtarske Žibrše
30d
Sobota

6.11.2021
Prva duhovniška
Sveti Lenart, opat

18h
+
Jožef Skvarča
, trideseti dan
, Rovte
50
Nedelja

7.11.2021
32. NEDELJA MED LETOM – ZAHVALNA NEDELJA

7:30h
-
za farane

10h
+
Marija Petrovčič
, obletna
in vsi
+
Petrovčič
, Petkovec
41
Ponedeljek

8.11.2021
Bogomir, škof

18h
+
Janez Kunc
, Rovte
63
Torek

9.11.2021
POSVETITEV LATERANSKE BAZILIKE, praznik

18h
+
Anton Peternel
, obletna
, Rovte
82g
Sreda

10.11.2021
Sveti Leon Veliki, papež in učitelj

18h
+
Jože Lukančič, umrl v Argentini
Četrtek

11.11.2021
Sveti Martin, škof

18h
+
starši Grdadolnik
, obletna
, Rovte
116
Petek

12.11.2021
Sveti Jozafat, škof in mučenec

18h
+
Jože, Marija in Marko Žakelj
, obletna
, Rovtarske Žibrše
22
Sobota

13.11.2021
Sveti Stanislav Kostka, redovnik

9h
-
maša na Vrhu sv. trije Kralji
Nedelja

14.11.2021
33. NEDELJA MED LETOM, Svetovni dan ubogih

Začetek Tedna zaporov

7:30h
-
za farane

10h
+
Stanislav in Slavko Skvarča
, godovna
, Rovte
85a